Genel

Kadıköy

Kadıköy – Gölge
Akmar’dan yukarı çıkarken hemen sağda 3 katlı ew görünümünde güzel bir cafedir. Gerçekten kız arkadaşla gidilebilecek bir yer minderli odaları falan var. Fiyatlar da öyle bi yer için iyi sayılır. Hafta içleri boş olur.
Kadıköy – Angel’s
Yine Akmar’dan yukarı çıkarken sağda kalır. Nispeten kalabalıktır. Hatun fala falan meraklıysa gidebilir, fal bedavadır.
Kadıköy – Yelkovan
Barlar Sokağında (Kadife Sokak) girerken hemen sağda kalır genelde boş bir mekandır.
Kadıköy – Mozaik
Rexx’in karşsınıdaki ara sokaktan girince hemen soldadır. Romantik bir mekan olmakla birlikte inanılmaz güzel bir ortamı vardır. Sürekli Joy FM çalar. Elemanları pek kibardır. Pastaları süper ama pahalıdır. Benim favori mekanlarımdan biridir.
Kadıköy – Mosquito
Yine Rexx’in karşısındaki yukarıda kalan ara sokakta hemen sağdadır. Netline’ın yanında. Haftaiçi 1’e kadar tüm içecekler yüzde 50 indirimli, aklınızda bulunsun. Gayet şirin bi cafedir.
Kadıköy – Keyf-i hane
Bunlardan iki tane var. Birincisi Akmar’ın karşısında. Burdakinde alkol yok, gündüzleri canlı müzik var. Hem hatunla hem de diğer ark.larla gidilebilecek gündüz gündüz ve alkolsüz eğlenebilinecek bi yer. İkincisi de Bahariye Migros’un karşsında ya da Milli Piyango Müdürlüğü’nün orda da diyebiliriz. Burada alkol var, canlı müzik akşam başlıo. Her ikisi de süperdir.

Bir yanıt yazın