Genel

Eskici Pub Taksim

Mekan hakkında gözlemlediklerimden bahsedeyim. Öncelikle İstanbul’daki içkili mekanların çoğunda olduğu gibi gürültülü bir yerdi hatta fazla gürültülü. Bi ara gürültü olayını o kadar abarttılar ki hoparlörler cızlamaya başladı nerdeyse yandaki bardan geleceklerdi :)

3 katlıydı ve her katı- haftasonununda vermiş olduğu bereketle- dopdoluydu . Bize diğer arkadaşlar yer tuttuğu için ancak oturabildik. Tabi oturur oturmaz sipariş istemeye geldiler. Açıkçası fiyatlar çok uygundu fakat bu uygunlupun sebebini içecekler gelince daha iyi anladık. Çünkü hem içecekler çok buzluydu hem de sulandırılmış bir tadı vardı . ” Eee o kadar ucuza daha ne bekliyordun” diyenler varsa , haklısınız.
Canlı müzik yok fakat çalan müzikler çok güzeldi. Gittiğim güne özel mi bilmiyorum ama hep çocukluğumun hareketli şarkıları çalıyordu. Hakan Peker’den ” Ellerine Kına Yakmış” , Cici Kızlar’dan ” Delisin” …. bu liste böyle uzar gider. Dediğim gibi müzikler güzeldi fakat sesi çok arttırmasalar daha iyi olur.
Mekanla ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz güzel bir internet siteleri mevcut. Burdan mekanı inceleyebilirsiniz.
Nerde bu Eskici Pub ?

Taksim Meydanı’ndan Tünel’e doğru giderken yol üstündeki ilk Mavi mağazasının yanındaki aradan girerseniz . Biraz ilerde Eskici Pub’ı bulabilirsiniz . Başka bir tarif gerekirse ; Yeşilçam Cafe‘yi bilenler için , Yeşilçam’ı geçtikten sonra ve sol taraftaki ilk sokak. Bu kadar tarif yeter .

Hadi size iyi eğlenceler…

Bir cevap yazın