İş İlanları

İŞKUR’dan KPSS’siz En Az İlkokul Mezunu 200 Sekreter Alımı

Türkiye İş Kurumu(İŞKUR) en az ilkokul mezunu olmak üzere 200 sekreter alım ilanı yayınladı. Türkiye geneli Faklı şehriler ve farklı kurumlar için yayınlanan ilanlarda KPSS şart aranmıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar için detaylar haberimizde…

2020 yılı içerisinde sekreter olarak çalışmak isteyen vatandaşlara güzel haber İŞKUR’dan geldi. En az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları arasında 200 personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinde yayınlanan ilanların her biri farklı kurum için ve farklı şehirlerde olmak üzere verildi. Kamuda ya da özel sektörde sekreter olarak çalışmak isteyen vatandaşlardan KPSS şartını sağlaması istenmiyor. Başvuru yapmak isteyen adayların işlemlerini İŞKUR resmi sitesi üzerinden online olarak tamamlamaları gerekiyor.

İlanlara başvuru yapacak olan adayların pozisyonlara göre belirlenen özel şartlara haiz olmaları gerekiyor. Ancak adayların genel şartlara da haiz olması gerekiyor. İşte adaylarda aranan genel şartlar:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

Türkiye İş Kurumu ‘na kayıtlı olmak,

Büro içindeki araç ve gereçleri kullanabilecek,

Telefondan randevuları ayarlayabilecek , planlayabilecek.

Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olmak.

Ekip çalışmasına uygun ve uyumlu,

Diksiyonu düzgün dış görünüşüne özen gösteren

Bilgisayar Kullanmayı Ve Ofis Programları (WORD, EXCEL BİLEN )

Başvuru Detayları

İlana başvuru yapacak olan adaylar aşağıdaki link üzerinden ilanların bulunduğu sayfada ilanların detaylarına ulaşabilirler.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız.

Bir yanıt yazın