İş İlanları

Hastanelere 521 Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR tarafından 2020 Mart ayı sonuna kadar 7 farklı branştan sağlık personeli alımı yapılacağı duyuruldu! İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden KPSS’siz olarak toplam 521 sağlık personeli alımı yapılacak. Personel alımı başvuruları başlamış olup, 30 Mart 2020 tarihine kadar devam edecektir. Hangi branşlardan personel alımı yapılacağına dair bilgiler haber içeriğinde verilmiştir.

İŞKUR aracılığı ile çeşitli hastane ve sağlık kurumlarına 2020 yılı Mart ayı sonuna kadar sağlık personeli alımı yapılacağını duyurdu. Gerekli açıklamalar aşağıda verilmiştir.

HANGİ BRANŞLARDAN PERSONEL ALINACAK?

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Sağlık personeli alımı için yeni iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’açık iş ilanları’’ kategorisinde yayınlanan ilanlara göre; Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı, Acil Tıp Teknisyeni, Adli Tıp Teknikeri / Otopsi Yardımcılığı, Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşiresi), Ebe, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi ve Hemşire alımı olmak üzere 7 farklı branştan sağlık personeli alımı yapılacak!

BAŞVURU DETAYLARI

Toplamda 521 sağlık personeli alımı yapılacak olup, adaylardan KPSS şartı ve yazılı-sözlü sınav şartı istenmemektedir. Ön başvurular en geç her bir ilanın son başvuru tarihi farklı olmak üzere 30 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR’a yapılacak olup, personel alımları en az ilköğretimliseönlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden olacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Aşağıda her bir ilan için linkler belirtilmiştir. Bu linklere tıklayarak İŞKUR şubelerine gitmeden online iş başvuru kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için adayların İŞKUR’a kayıtlı olmaları yeterlidir. Linki tıkladığınızda karşınıza, hangi şehirlerden ilgili meslek gurupları ile ilgili personel alımı yapıldığını gösteren sayfa açılır. Bu açılan sayfadan bulunduğunuz ilde ki ilanları görüntüleyebilir ve ilgili iş ilanına tıkladığınızda karşınıza ilan ile ilgili başvuru şartları, özel koşullar, mezuniyet şartı ve adaylardan istenilen diğer bilgiler görüntülenir. Bu sayfa üzerinden e-devlet şifreniz ile giriş yapıp, seçtiğiniz ilana anında online başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca online başvuru yapmak istemeyen adaylar en yakın İl-İlçe İŞKUR şube müdürlüklerine şahsen giderek de iş başvuru kayıtlarını oluşturabilirler…

Bir yanıt yazın