Blog- Hayata Dair

Aşk İçin Umutsuz Olduğunuzun 7 İşareti

Hepimiz oradaydık. Bir ilişkiden yeni çıktık ve bir toparlanma peşindeyiz, başka bir şey yüzünden yaralandık ya da bekar olmaktan ya da yukarıdakilerin sihirli bir kombinasyonundan bıktık. Yalnız kalmaya dayanamıyoruz ve standartlarımız o kadar düşük ki geceleri sıcak oldukları sürece herkesin yanında yatmaya hazırız.

Bahse girerim çaresizlik olgunlaşmamış muz gibi kokuyor, şekerden çok alkol gibi. İnsanlar ne zaman sahip olduğunuzu bilir. Size yan göz verirler. “Oldukça açıktım…” ve “Üzgünüm” gibi şeyler söylüyorlar. Neden böyle hissettiğini anlamıyorum… ”Senden kaçıyorlar ya da tamamen kaçıyorlar. Bazen, sizi kovalayacakları kadar oyun içinde olduğunuzu bilirler.

Çaresizlik kimseye iyi görünmez (veya kokmaz). Aşağıdaki davranışlardan herhangi birini sergilerseniz, bir süre bekar olmayı kucaklamanın ve / veya belki bir terapiste görünmenin zamanı.

1. Takıntılı bir şekilde kaydırırsınız.

Boş zamanınız olduğunda flört uygulamalarınızı açarsınız ve sonra sadece arama yaparsınız. Yaş aralığını, maç yarıçapını değiştirirsiniz – daha yaşlı, daha genç, daha yakın, daha uzak. Herkeste sağa veya herkeste sola kaydırırsınız. Ya çok anlayışlısın ya da hiç anlayışlı değilsin. Her zaman aradığın önemli değil .

2. Hemen yerleşirsiniz.

Başından beri sizinle, hiçbir ip takılmamış türden bir şey istedikleri konusunda açıklar ve bu genellikle sizin tarzınız değil, ama siz bununla iyi olduğunuzu söylüyorsunuz. Yatağınıza girdiklerinde, yine de size aşık olacaklarından eminiz. Kalpler insanların cinsel organındadır, değil mi?

Her yerde bisiklete binmeleri önemli değil çünkü lisansları son DUI’lerinden sonra askıya alındı. Yeterince duş almamaları veya saatlerce en sıkıcı saçmalıktan bahsetmeleri önemli değil . Düştükleri sürece sen de öylesin. “Kullanışlı”, aradığınız tek kalitedir.

3. Geriye doğru eğilirsiniz.

Onlara iltifat ediyor ve hediyeler alıyorsun. Yatakta çok cömertsin. Onların yapmak istedikleri bir şey için yapmak istediğiniz bir şeyi yapmaktan vazgeçersiniz. Aslında yapmak istedikleri şey için her şeyden vazgeçiyorsunuz.

Etiketsiz havalıymışsın gibi davranıyorsun. Sizin instagramınız bunların resimleriyle dolu; onların hiçbir yerinde değilsin. Kollarında kıvrılmalarına ve ilgilendikleri diğer insanlar hakkında sizinle konuşmalarına izin veriyorsunuz.

4. Çok hızlı hareket ediyorsunuz.

Tek bir randevu gibiydi ve zaten gelecekten bahsediyorsun. Genel olarak bunlardan bahsetmiyorsunuz, “Umarım bir gün evlenirim” gibi. Özellikle “Seninle evlendiğimi görebilirdim” gibi konuşuyorsun .

Güvenilir olup olmadıklarını bile bilmeden onlara en karanlık en kötülerini anlatırsın. Onların yerinde daha fazla gece kalmak için bahaneler uyduruyorsun. Orada bir şeyler bırakmaya çalışırsınız: giyim, diş fırçası, en sevdiğiniz kitap. Belli bazı anlaşmazlıklar var ama kimin umurunda? Ailenle tanıştıklarında seni gerçekten sevecekler!

Böyle hissettiğinden bile emin olmadan onlara onları sevdiğini söyle. Kısaca, bunun sizi alıp götüren şehvet ve sevdalılık olabileceğini düşünüyorsunuz, ama ne olursa olsun. “Ben de seni seviyorum” yerine “Teşekkür ederim” dediklerinde ne kadar akıllıca olduğunu görmezden gelmeye çalışıyorsun.

5. Onları havaya uçuruyorsunuz.

Metin mesajı, Snapchat, Instagram, Facebook, Twitter, e-posta. Tüm hikayelerini izliyorsunuz. Gönderi ve yorum bırakıyorsunuz. Her resmi, tweet’i veya durum güncellemesini seviyor ya da kalp atıyorsunuz.

Sizi arayacaklarını söylüyorlar, ancak aramadıklarında, onları arka arkaya on kez arayacak veya mesaj göndereceksiniz. Belki unutmuşlardır, değil mi? Onlara yardım ediyorsun!

Meşgul olduklarını söylediklerinde ya da onlarla bu kadar çok iletişim kurmayı bırakmanız gerektiğini söylediklerinde, sizi engelleyene ya da hayal kırıklığına uğratana kadar onu fırçalarsınız. Olursa olsun! Telefonlarına e-postanızdan mesaj atıyorsunuz, yeni sosyal medya hesapları oluşturuyorsunuz. DM’lerine girmeye veya onlarla tekrar eşleşecek yeni tanışma profilleri oluşturmaya çalışıyorsunuz.

6. Her zaman müsaitsiniz.

Ne zaman “U yukarı?” sen. Bir anda tüm hayatınızı yeniden düzenlersiniz. Yeğeninizin bale resitaline katılmak için ayrılmadan on beş dakika önce onlarla bir barda buluşmanızı istemeleri önemli değil. İş yerinde büyük bir sunumun veya yarın bir sınavın olması önemli değil. Sen bir Walmart’sın, 7/11. Haftanın 7 günü 24 saat açıksınız.

7. Yapışıyorsun. Çok zor.

“Yokluk kalbi daha da büyütür” fikrinden hoşlanmıyorsunuz. Aslında, sürekli varlığın bu ılık bir ilişki yığınını ışıltılı bir şeye dönüştürebileceğini düşünüyorsunuz.

Her zaman nereye gittiklerini sorarsınız ve kendinizi davet edin veya sadece görünün. Geceyi onların yerinde kalıyorsunuz ve ertesi öğleden sonra işten döndüklerinde hala oradasınız (yerlerini biraz temizlemenin iyi olacağını düşündünüz). Her ne yapıyorsanız, haftada bir günlük bir şey olarak başlamış olabilir, ancak sonsuza kadar hazır olduğunuzu çabucak netleştiriyorsunuz .

Hepimiz şu ya da bu kadar susamıştık. Sorun şu ki, bu durumdayken nadiren sevgi veya barışı buluyoruz. Sadece sürekli açız çünkü aslında ihtiyacımız olan şeyi yemiyoruz. Kendinizi aşk için çaresiz bulursanız, geri adım atma ve bekar olma zamanı ve belki biraz açıklık, yardım ve kendini sevme için bir terapistin ofisine adım atma zamanı.

Bir yanıt yazın