Cinsel SağlıkErkek Sağlığı

Penis Büyütme Gerçekten Var mı? Nasıl Büyütebilirim?

1.- Pen-is büyütme için gerçekten işe yarayan bir yöntem var mı? 

DOĞRU: Cerrahi bir operasyon ve uzmanlaşmış tıp merkezlerinde bulunan traksiyon cihazı ile pen-is büyütme. Ancak, traksiyon cihazı pen-is büyütme için tek etkili yöntemdir ve yan etkileri yoktur. pen-is büyütme için şu ana kadar bilinen en iyi yöntem traksiyon cihazıdır.

2.- Internet üzerinde pen-is büyütme için pen-is kaslarının çalıştırılması esasına dayanan bazı yöntemlerin reklamları yapılıyor, bunlar etkili mi?

HAYIR: Gerçekte bunlar işe yaramaz. Bunlar yalanlara ve tıbbi bilgisizliğe dayanmaktadır. pen-is kaslarını çalıştıramazsınız, çünkü pen-is kaslardan oluşmaz. Kanla dolma ve damar genişlemesi sonucu ereksiyon sağlayan damarlardan oluşur. Bu yolla pen-is büyümesi sağlayamazsınız.

3.- Doktorlar tarafından önerilen traksiyon cihazı pen-is büyütme için tek etkili araç mı?
DOĞRU: Her cihaz pen-is büyümesi sağlamaz. Sadece doktorlar tarafından önerilen, bilimsel araştırmalara dayalı, ve hepsinden önemlisi, kullanım talimatları ve tıbbi gözetim olan cihazlar gerçek pen-is büyümesi sağlar. Bu yolla 2 inçe (yaklaşık 4 cm.) kadar büyüme ve pen-is çevresinde _ inçe kadar genişleme sağlanabilir. pen-is büyümesi elde edebilmek için bütün gereken cihazı kullanmaya devam etmek ve doğru şekilde kullanmaktır.

4.- Pen-is büyütme hapları etkili mi?

HAYIR: Hatta, zehirli bile olabilirler ve pen-is büyütmede etkili değildirler. Bunlar bir doktor tarafından reçete ile önerilen ilaçlar değildir ve yetişkin bir erkekte pen-is büyütme için yeterli etkinliğe sahip değildir. Sadece vücuttaki testosteron miktarını arttırabilirler. Ancak, testosteron da sadece bir doktor tarafından reçete ile önerilebilir ve hap biçiminde olmamalıdır. Aksi takdirde, karaciğerinizi ve prostatınızı etkileyebilir.

5.- Bu traksiyon cihazları esasında pen-is büyütme cihazları var. Hepsi de aynı ölçüde etkili mi?

HAYIR: Bazı sahtekarlık olayları oldu. Doktorlar tarafından pen-is büyütme ile ilgili olarak yapılmış ciddi bilimsel araştırmalar sadece bir tip cihaz için geçerlidir. Bu tıpkı otomobiller için yapılan araştırmaların bisikletler için geçerli olmaması gibidir. Yani, her cihaz pen-is şaftında farklı bir traksiyon (çekme) etkisi yapar ve doktorlar tedavinin istenen sonuçları vermesi için bu traksiyon gücünü hesaplarlar. yani, başarılı bir pen-is büyütme. pen-is şaftında hücre içi büyüme sağlamak için traksiyonun her hafta arttırılması gerekmektedir. Örneğin, medikal şirket ANDROMEDICAL hastanın başlangıçtaki pen-is boyu ve onun gelişme ve büyümesinin izlenmesi temelinde, tedavinin geliştirilmesi ve kişiselleştirilmesini kapsayan ilk ve tek bilimsek araştırmalara sahiptir. Bu cihazın diğer kopyalarında traksiyon (çekme) gücü farklıdır, kullanma kılavuzu ve gelişim kılavuzu olmadığı gibi tıbbi yardım hattı da yoktur. Bu nedenle bu kopyalar etkili değildir.

6.- Bir kayışla pen-isi geren veya bacağa bağlayan bazı cihazlar var. Bunlar pen-is büyütmede etkili mi?

YANLIŞ: Bu cihazlarda traksiyon kontrol edilmez. pen-ise zararlı bile olabilir ve pen-is büyütme kesin değildir. Bu cihazlar pen-is büyütme için yeterli görülemez.


7.- Traksiyon cihazının etkili olması için ayarlanması gerekli mi?

DOĞRU: Hastalar ayda yaklaşık 0.5 cm büyüme elde ettiğinden, traksiyonun her ay değiştirilmesi ve cihaz boyunun arttırılması gereklidir.

8.- Vakum pompaları gerçekte ne kadar etkili?

ÇOK AZ: Vakum pompaları pen-iste güçlü bir emme gücü yaratır, etkisi ani ve güçlü bir vazodilasyondur (damarların kanla dolması) ve bu da pen-iste hafif büyüme yaratan bir ereksiyona yol açar. pen-is büyümesi bir saat sonra ortadan kaybolur, bu nedenle gerçekte pen-is büyütme sağlanmaz. Öte yandan, bunların yan etkileri de vardır. Kan hücumu kılcal damarları koparabilir, berelenmeye neden olabilir, pen-isin deformasyonuna yol açabilir ve iktidarsızlık gibi daha ciddi etkiler de doğurabilir.

9.- Traksiyon cihazı ile elde edilen pen-is büyümesi ömür boyu kalıcı mı?

DOĞRU: Maksimum pen-is büyümesini elde ettikten sonra, bu büyüme yan etki olmadan ömür boyu kalıcıdır.

10.- Pen-is büyütme için yapılan cerrahi operasyonların yan etkileri var mı? 


EVET:
Bir çok olumsuz yan etkileri vardır. Kimi zaman operasyon sonucu elde ettiğiniz büyümenin tamamı operasyon sonrasında yaraların kapanması ile birlikte kaybedilir. pen-is büyümesi kesin değildir. Bu, vasıflı bir cerrahın müdahalesini gerektiren bir operasyondur, çünkü operasyon yapılacak bölgede çok sayıda sinir ve kan damarı bulunur. Doğru yapılmadığı takdirde iktidarsızlık, ereksiyon güçlüğü gibi yan etkiler veya daha ciddi sorunlar olabilir. pen-is büyütme için tümüyle güvenli bir yöntem değildir.
Çoğu zaman yaraların kapanması sırasında, pen-is boyunda başlangıçtakine göre bir küçülme bile olabilmektedir ve gerçek pen-is büyümesi elde edilmemektedir.

11.- Pen-is büyütme traksiyon cihazı kullanılmasının ereksiyonlara da katkıda bulunduğu doğru mu?

DOĞRU: Bu cihaz pen-is boyunda ve çevresinde artış sağlar. Dolayısıyla, kan akışını ve ereksiyonu arttıran bir yeni damar oluşması söz konusudur.

12.- Pen-is büyütme cihazının yan etkileri var mı?

Hayır, yok. Traksiyon cihazı etkili bir pen-is büyütme için güvenli bir yöntemdir.

 

Bir cevap yazın