Moda & Yaşam

Bağışıklığı Korumak İçin Evde Spor Zamanı

Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya çağırıyor. MACFit’in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) canlı olarak evde spor yapmak isteyenlere ulaşıyor.

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüsle (COVID-19) mücadelede bağışıklık sisteminin güçlü tutulması da büyük önem taşıyor. Salgın nedeniyle düzenli sporun önemi bir kez daha gündeme geldi. Türkiye’nin en büyük spor salonu zinciri Mars Sportif, koronavirüs önlemleri sebebiyle evde vakit geçiren herkesi dijital platformlarından spor yapmaya davet ediyor. MACFit’in alanlarında uzman eğitmenleri, Instagram hesabından (macfitofficial) canlı olarak evde spor yapmak isteyenlere ulaşıyor.

Mars Sportif, MACFit Instagram hesabından yayınladığı Bujin Fight Club hocalarından Burak Uğur’un Bujin boks ve kardiyo dersi ve Aysun Düz’ünpilates eğitimiyle sporu eve taşıdı. MAC’in önde gelen eğitmenleri Erhan Tügen, Figen Yorgancıoğlu ve daha birçok eğitmenin her seviyeye uygun antrenman programları düzenli olarak MACFit Instagram hesabından yayınlanıyor. Her gün farklı bir ders canlı olarak yayınlanmaya devam ederken, sporla ilgili özel videolar da sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

Kaynak:

MPR İletişim Danışmanlığı

Tarık Yılmaz

Bir yanıt yazın