Kimseye Bahsedemediğimiz Arkadaşlıklarımız: Online Arkadaşlık…

Austin şehrinde başka bir Brit bulmayı başardım. Çok fazla mesaj attık, flört üzerine ağır.

Kelimeler beni rahatsız ediyor. Mesajlaşma kimyası doğruysa, oldukça flört edebilirim.

Fotoğraf alışverişi yapmıyorum. Ve ben bir yabancı ile ağır cinsel şaka arıyorum.

Programı zorluydu çünkü günde 12-14 saat çalışıyordu. Sonunda mini bir tarihte sıkıldık.

Onun hakkında garip bir şey vardı. Hayır, sevecen tür garip değil.

Mükemmel derecede zevkliydi, ama bütün zeki ve eğlenceli dil bitti.

Açıkçası: şahsen o mülayim. Vurgusu bile sahip olabileceğim herhangi bir çekiciliği kurtaramazdı.

Bu gün, benim için çok düz olan, çıktığım tek İngiliz dostum.

Etrafımdaki tam bir beyefendiydi, her zaman kibardı ve en azından biraz saygısız değildi.

Ama kesinlikle hiçbir şey hissetmedim ve onu bir daha görmem gerekmediğini biliyordum.


Restoranda evimden birkaç blok ötede tanıştım. Zarif biriydi ve resimlerini aynen beğenmiş görünüyordu.

Onun hakkında çit çektim, ama saygılıydı, beni kontrol etti, beni bir kez aradı ve Mississippi sahilindeki yeni küçük kasabamda buluşmak için bir saatten fazla sürmeye istekliydi.

Bu çevrimiçi randevu işini uzun zamandır yapıyorum. Sınırlı etkileşimlerimize dayanarak, kıvılcım hissetme ihtimalimin düşük olduğunu biliyordum, ama şahsen biriyle tanışana kadar% 100’ü asla bilemezsiniz.

Hafif bir akşam yemeğine oturduğumda, gerçekten açık fikirli olduğumu söyleyebilirim.

Konuşma alışılmadık bir şekilde başladı – o gün erken saatlerde timsah avına çıkmıştı. Daha önce hiç böyle bir şey yapmadığını ve yakından izlenen bir aşırı nüfus stratejisinin bir parçası olduğunu açıkladı. Çok meraklıydım, muhtemelen avcılık yapan bir başka erkekle çıkmayacağımı düşündüm.

İki yıl boyunca erkek kardeşi ve eniştesinin ağaç evinde yaşadığı gibi diğer konulara da geçtik. (Şimdi kendi yeri vardı.) Ve sonra oradan dışarı fırladı.

Benim gibi çevrimiçi bir buluşma ustasıydı. İkimiz de, diğerinin son dakikada püskürttüğü veya iptal etmediği için mutluyduk. Bu kelimenin tam anlamıyla ikimiz için bar oldu!

Bana sıcak bir kucaklama verdi ve gitti. Onun için sıfır kimya hissettim. Benimle tanışmak için uzun bir yol gösterdiği ve lezzetli akşam yemeği için ona teşekkür etmek için kısa bir süre sonra mesaj attığından emin oldum.

Ve bir daha asla iletişim kurmadık. Sanırım o da bana çekici gelmedi.


Çok zekiydi ama iddialı değildi. (Bu açılan çok zor!)

Kabul edildi, iş yerinin yanında ve hiçbir yerde evimin yakınında buluşmayı seçti. Ama o gün izin almıştım, bu yüzden çok daha yoğun olan programına uymakta ve buluşma yerimize oturmakta iyiydim.

Oh ve yoğun bir kahve partisi seçmişti. Sınırlı park yeri ile.

Ben kahve içmem Ve Whataburger park yerinden çekilmeyeceğimi umuyordum.

Hemen fiziksel olarak kendisine çekici gelmediğimi biliyordum. Çekici değildi, ama hissetmiyorsan, hissetmezsin.

Galiba Austin’deki bir kahvehaneyi kontrol etme şansım oldu. (Beni tanımayanlar için, korkunç bir park yeri olan bir hipster kafesinde takılmak, benim için Dante’nin Dördüncü Cehennem Çemberi. En azından muhteşem bir gündü!)

Kola almadıkları için su içtim.

Yani evet. O tarihin ayrıntılarının çoğunu hatırlıyorum, ancak konuştuklarımız hakkında çok ama çok az şey hatırlayabiliyorum.

Randevum çok güzeldi. Zeki ve hoş biriydi. Ama bir daha hiç tanışmadık. Mesele neydi?


Bu sadece normal bir erkek , bu tür çevrimiçi tanışma dostumdan küçük bir örnekleme !

Sana bir sır vereyim, bir itirafta bulunayım. Okuduğunuz (ve yazdığım) hikayelere rağmen, çevrimiçi tanışma aleminde kesinlikle tamamen normal, saygılı, hoş insanlar var.

Kasten kendileri hakkında yazmayı ihmal etmedim. Aksine, bu uygunsuz gerçeklik var: bu adamlar yeniden düzenlenmek için çok ilginç hikayeler yapmazlar.

Ben o heyecan veya titillating veya yazma için reviling olarak basitçe değil çünkü bu adamlar hakkında bir hikaye yazma kaçınılması (ettik demek daha doğru olur ve okumak , geldi ürpertici veya garip ya da saygısız değildi adamlar hakkında) ve sonra sola.

Bunun temelde, demek olan hikayesi.

Çevrimiçi randevu hakkında yazılan masalların çoğunun iki uç noktayı paylaştığını biliyorum: mutlak en kötü adamlar veya mutlu sonlar.

Açıkçası, çok sayıda yalancı, manipülatör, kafa karıştırıcı, kafası karışmış, savunmacı, pasif agresif, kızgın, istismarcı ve sleazoidleri reddetmiyorum.

Dünyada bu adamlardan çok fazla var! (Ve bu günahların çoğunu işleyen birçok kadın da var.)

Bununla birlikte, dışarıda hiç ya da çok az normal erkek olmadığını varsaymak yanlış.

Belki de iyi bir benzetme, çevrimiçi buluşma deneyimlerinin havuzunu bir piramitle karşılaştırmak olabilir. En altta en kötü özelliklere sahip adamlar var (yalancılar, kullanıcılar vb.). Sivri üstte, sizin için çok uygun olan adamlar var. Ortada bugün bahsettiğim adamları var.

Sürekli olarak neden kendimi çevrimiçi randevuya sokmaya devam ettiğimi soruyor. Yapmamın birçok nedeni var, ama bu en büyüklerinden biri.

Kendi tecrübelerime dayanarak biliyorum ki, evet, çok kötü randevu şansım oldu ve çok fazla ahemle değersizce tanıştım. Ama kesinlikle düzenli spor yapan birçok erkekle tanıştım. İyi bir eşleşme değildik ama onlar çok iyi insanlardı.

Bu hikayeyi yazmak istememin bir başka nedeni de, arkadaşlık hikayelerime her zaman mümkün olduğu kadar elle ve dürüst bir bakış açısı paylaşma denemesi olarak yaklaşmamdı.

Bence dışarıdaki adamları iyi tanımak önemlidir. Aşağı yukarı gelenler, yapacakları şeyi aşağı yukarı yapıyorlar ve kadınları küçültmekle ilgilenmiyorlar!

Son zamanlarda “iyi adam” ların bile kötü muamele gördüğünü fark ettim. Bu yüzden özellikle bu adamları “iyi adamlar” olarak adlandırıyorum.

İyi adamlar, dışarıdalar. Onları aramalısın, ama kesinlikle oradalar.

Elbette, onlardan etkilenmeyebilirsiniz. Veya lojistik işe yaramayabilir. Ya da bir anlaşma olduğunu fark edebilirsiniz.

En heyecan verici olmayabilirler. Havai fişek yok. Bir çarpışma ve yanma bile olmaz.

Sevginin bir versiyonunu arayan veya en azından sevdiği başka bir insan.

İyi adamları tanıma ve selamlama zamanı geldi.

Tabii, onlarla ikinci bir randevuya gitmek istemedim ve sık sık aynı şekilde hissettiler. Ama bu önemli değil.

İyi adamlarla tanışmak bana bir umut umut veriyor.

Not: Her zaman tarihlerime çaba gösteririm. Güzel bir şey giydim, bir gülümseme ve iyi bir konuşma için elimden gelenin en iyisini yapmaya başladım. Adamın içinde olmadığımı bilsem bile, HER ZAMAN olabileceğim en iyi tarih olmaya çalışıyorum.

Kemeri altında neredeyse 6 yıllık çevrimiçi buluşma deneyimi olan Bonnie, Online Arkadaşlık alanında doktora derecesine sahiptir. Açıkçası, çıkarken muhteşem bir şekilde başarısız oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest